animalis.dkTILBUD

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

-29%
Satisfyer Rotator Plug 1
Se flere billeder
Satisfyer

Satisfyer Rotator Plug 1

UDSALG
299,00 kr418,20 kr
Annonce Køb her
Fri fragt fra kr. 699Fri fragt fra kr. 699
Diskret levering på 1-2 dageDiskret levering på 1-2 dage
100 dages returret100 dages returret

Beskrivelse

Satisfyer Satisfyer Rotator Plug 1. Kategori: Anal vibrator. Tilbud: nu 299.00 kr. (regalo 29% fra 418.20 kr.) Anal plug med kraftfulde vibrationer Opfylder alle dine drømme om intense anal orgasmer Udviklet med 2 kratfulde motorer i hver sin ende Bør anvendes sammen med en anal glidecreme 10 forudindstillet vibrationsmønstre Uendelige muligheder med Satisf Køb hos Sexshop.dk.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Satisfyer Rotator Plug 1.

Hvad koster Satisfyer Rotator Plug 1?

Satisfyer Rotator Plug 1 koster 299,00 kr.

Hvilket mærke står bag Satisfyer Rotator Plug 1?

Satisfyer Rotator Plug 1 er fra mærket Satisfyer.

Hvad er EAN / Produktid for Satisfyer Rotator Plug 1?

EAN / Produktid for Satisfyer Rotator Plug 1 er 51295.

Hvilken kategori tilhører Satisfyer Rotator Plug 1?

Satisfyer Rotator Plug 1 findes i kategorien Anal vibrator.

Hvor kan jeg købe Satisfyer Rotator Plug 1?

Du kan købe Satisfyer Rotator Plug 1 hos Sexshop.dk.

Er Satisfyer Rotator Plug 1 på tilbud?

Ja, Satisfyer Rotator Plug 1 er sat ned fra 418,20 kr til 299,00 kr – en besparelse på 29%.

Du er måske interesseret i